«Менің мамандығым – менің болашағым»

2022 жылдың 18 мамырында Денисов орталық аудандық балалар кітапханасының қызметкерлері №3 Денисов жалпы білім беретін мектебінің  9-11 сынып оқушыларына «Менің мамандығым-менің болашағым» атты іс – шарасын  өткізді.

Іс-шара балалардың мамандықтар туралы түсініктерін нақтылауға және қортындылауға, адамдардың өміріндегі мамандықтың маңыздылығын түсінуге, әртүрлі мамандықтарға құрмет көрсетуге көмектеседі және іс шараға өз ісінің мамандары Денисов мәдениет үйінің көркемдік жетекшісі Шаймерденова Қадиша Жауымбайқызы, Аманжолова Әлия Болатқызы Денисов тарихи – өлкетану мұражайының әдіскері, Козлова Ирина Николаевна Денисов орталық балалар кітапханасының кітапханашысы, Салимов Асхат Каримович потрульдік жол полициясы, Шарип Сара Еркінқызы № 3 Денисов жалпы білім беретін мектебінің медбикесі, Қалық Ақнұр  №3   Денисов жалпы білім беретін мектебінің мамематика пәнінің мұғалімі қонаққа келіп, өздерінің  мамандықтарының қыр-сыры туралы ақыл кеңестерін айтып өтті.

Адам  қатысты. 21

18 мая  2022 года сотрудники Денисовской центральной районной детской библиотека  провел мероприятие для учащихся 9-11 классов Денисовской общеобразовательной школы №3  «Менің мамандығым – менің болашағым».

Художественный руководитель Денисовский дом культуры  Шаймерденова Кадиша Жаумбаевна, Аманжолова Алия Болатовна, методист Денисовского историко-краеведческого музея, Козлова Ирина Николаевна, библиотекарь Денисовской центральной детской библиотеки, Салимов Асхат Каримович патрульная полиция Калык Акнур, учитель математики в Денисовской средней школе №3, посетили школу и дали советы по специфике своей профессии. Мероприятие помогает уточнить и обобщить представления детей о профессиях, понимать значимость профессий в жизни людей, воспитывать уважение к разным видам профессий.

Человек участвовали. 21