Летний спортивный праздник «Папа может!»

17 маусым күні Денисов орталық аудандық кітапханасында Әкелер күніне арналған балалар мен ата-аналар үшін «Әкемнің қолынан келеді» атты жазғы спорт мерекесі өтті.

Мақсаты: балалар мен ата-аналарды кітап пен оқуға, салауатты өмір салтына тарту.

Іс-шара барысында кітапхана бойынша экскурсия өткізілді, содан кейін балалармен және әкелермен қөңілді старттар өткізілді. Командаларға қызықты да күрделі жүгіру, доптармен жарыстар ұсынылды, онда олар өздерінің спорттық шеберліктерін көрсете алды. Бұл күні балалар сергектік пен жақсы көңіл-күй алды.

52 адам қатысты.

17 июня в Денисовской центральной районной библиотеке для детей и родителей прошел летний спортивный праздник «Папа может!», посвященный Дню Отца.

Цель: приобщение детей и родителей к книге и чтению, здоровому образу жизни.

В ходе мероприятия проведена экскурсия по библиотеке, затем с детьми и папами проведены веселые старты. Командам были предложены занимательные, иногда очень непростые конкурсы с бегом, с мячами, где они смогли проявить свои спортивные навыки. В этот день ребята получили заряд бодрости и хорошее настроение.

Присутствовало 52 человека.