День воздушных шаров

2021 жылғы 1 маусымда Балаларды қорғау күні мерекесінде Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы Денисовка ауылының балаларына арнап  «Әуе шарлары күні» мерекелік-ойын бағдарламасын таза ауада өткізді.

Балалар «Мұражай», «Кішкентай суретші» станцияларына саяхат жасады, онда балалар асфальтқа бормен, акварель бояуларымен сурет салды, «Қонақжай «Ертегілер әлемі» станциясында — балалар қазақ тілінде «Құмырсқа мен көгершін» ертегісін тыңдап, тәттілер мен сусындардан дәм татты. Мерекені «Жұмбақ ертегі» станциясы аяқтады, онда балалар Кикиморамен қимыл-қозғалыс ойындарын ойнады, жұмбақтар шешті, викторина сұрақтарына жауап берді. Байқауларға қатысқаны үшін бағдарлама қатысушылары тәтті сыйлықтар алды.

Қатысқандар: 46 адам.

1 июня 2021 г. Денисовская центральная районная детская библиотека для детей села Денисовки на свежем воздухе провели празднично-игровую программу: «День воздушных шаров», посвященную Дню защиты детей.

Ребята путешествовали по станциям: «Музейная», «Маленький художник», где ребята рисовали мелками на асфальте, акварельными красками — лето, станции «Гостиная «Ертегілер әлемі» — дети слушали сказку на казахском языке «Құмырсқа мен көгершін» и угощались сладостями и напитками. Завершила праздник станция «Загадочная — сказочная», где ребята играли с Кикиморой  в подвижные игры, отгадывали  загадки, отвечали на вопросы викторины. За участие в конкурсах участники программы получали сладкие призы.

Присутствовало: 46 человек.