Час памяти «Как далеко от нас война»

2021 жылғы 5 мамыр күні Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы Жеңіс күні мерекесі қарсаңында № 2 Денисов жалпы білім беретін мектебінің 8 сынып оқушылары үшін «Соғыс бізден алыста» атты еске алу сағатын өткізді.

Мақсаты: адамзатты фашизмнен құтқарған Ұлы Отан соғысының сарбаздары мен офицерлеріне мақтаныш және алғыс сезімін қалыптастыру, ардагерлерге деген құрмет сезімін тәрбиелеу.

Балалар кітапханасының қызметкерлері және тарихи — өлкетану мұражайының жетекшісі Н. И.Таран фашистік басқыншылардың қатыгездігі және гитлерлік Германияның КСРО-ға опасыз шабуылы туралы, кеңес халқының ерлігі мен батылдығы туралы айтып берді. Еске алу үшін бір минуттық үнсіздік жарияланды.

Қаһармандар ұрпағының алдындағы біздің парызымыз-соғыс туралы тарихи естелікті сақтау, бірде-бір қаза тапқан сарбазды ұмытпай, тірі жүрген соғыс және еңбек майданы ардагерлеріне, соғыс балаларына танытқан ерлігі үшін құрмет көрсету.

21 адам қатысты.

5 мая 2021года  Денисовская  центральная  районная детская

в преддвереи праздника  Дня Победы для  учащихся 8 класса ДСШ №2 провела час памяти «Как далеко от нас война».

Цель: воспитание чувства гордости и благодарности солдатам и офицерам Великой Отечественной войны, спасшим человечество от фашизма,
воспитание уважения к ветеранам.

Сотрудники детской библиотеки и руководитель историко — краеведческого музея Таран Н.И.  рассказали  о жестокости фашистских захватчиках и  о вероломном нападении гитлеровской Германии на СССР, о доблести и подвигах советского народа. Почтили память минутой молчания.

Наш долг перед поколением победителей – сохранить историческую память о войне, не оставить в забвении ни одного погибшего солдата, отдать дань благодарности за героический подвиг живым ветеранам войны и трудового фронта, детям войны.

Присутствовало: 21 человек.