Денисов ауданы Қазақстан картасында

29 қыркүйек күні «Рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласын, «Қостанай облысының ОКЖ кітапханаларының күндері» жобасын іске асыру шеңберінде «Денисов ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Денисов орталықтандырылған кітапхана жүйесі» ММ офлайн тәртіпте «Денисов ауданы Қазақстан картасында» атты Денисов ауданының кітапханалары күнін өткізді.

Іс-шара Денисов ауданының Әнұранымен ашылып, дәстүрлі қазақтың шашуы және флешмобпен жалғасты.

Қатысушыларға Денисов ауданы әкімінің орынбасары Нұрлыбек Қайратұлы Кәкімжан құттықтау сөз сөйледі.

Денисов ауданының кітапханалары күнінің бағдарламасы: «Кітапхана – мәдениет пен мейірімділіктің ордасы» медиа-экскурсиясы,
«Денисов ауданының қасиетті жері» интерактивті плакаттың көрсетілімі, «Достық туралы ертегі» жинағының тұсаукесері, балаларға арналған ертегілердің авторы Надежда Короткихпен кездесу және «Теремок для достар» қуыршақтар көрінісі,
Батырбек Каппазұлы Калимовпен «Менің Денисов өлкем» атты өлкетану экскурсы. Сондай-ақ,  «Идеядан іске асыруға дейін: шығармашылық аумағы» атты ОКЖ қызметкерлерінің қолдарымен жасалған лэпбуктарға шолу және «Кітап әлемі қандай керемет» атты  мерекелік бағдарламасы ұсынылды.

Шара соңында «Денисов ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ басшысы Н.С. Хасанова сөз сөйледі.

Мереке Денисов ОКЖ кітапханалары күнін ұйымдастырушыларға Л.Н.Толстой атындағы Қостанай облыстық әмбебап ғылыми кітапханасынан

алғыс хаттар табыстаумен аяқталды.

29 сентября в рамках реализации программной статьи «Рухани жаңғыру», проекта «Дни библиотек ЦБС Костанайской области» ГУ «Денисовская централизованная библиотечная система отдела культуры и развития языков акимата Денисовского района» провела в онлайн-режиме День библиотек Денисовского района «Денисовский район на карте Казахстана».

Открытие Дня начался с Гимна Денисовского района, затем были традиционное казахское шашу и флешмоб.
С приветственным словом к участникам обратился заместитель акима Денисовского района Какимжан Нурлыбек Кайратович.
В программе Дня библиотек Денисовского района: медиа-экскурсия «Библиотека – храм культуры и добра».
представление интерактивного плаката «Сакральное место Денисовского района», презентация сборника «Сказки о дружбе» и встреча  с одним из автором сказок для детей Надеждой Коротких и показ кукольной феерии «Теремок для достар»,
краеведческий экскурс «Мой Денисовский край» с поэтом Батырбеком Каппазовичем Калимовым. Также были представлены обзор лэпбуков, сделанные руками сотрудников ЦБС «От идеи до воплощения: территория творчества» и праздничная программа «Как прекрасен книжный мир».

В конце мероприятия выступила руководитель ГУ «Отдел культуры и развития языков акимата Денисовского района» Н.С. Хасанова.

Завершился праздник вручением благодарственных писем организаторам Дня библиотек Денисовской ЦБС от ОУНБ им. Л.Н. Толстого.