Видео путешествие в прошлое «Ханы Золотой орды».

2020 жылдың 19 ақпанында Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы № 1 Денисов орта мектебінің 6 «а» және 6 «б» сынып оқушыларына Алтын Орданың 750 жылдығына арналған «Алтын Орда хандары» өткенге бейне саяхатын жасады.

Іс-шара барысында оқушылар Алтын Орданың құрылу тарихы мен процесі, оның аумағы, этникалық құрамы, әлеуметтік құрылымы және мемлекеттің ішкі саясатының ерекшеліктері туралы білді.

Қатысушылар «Қазақ хандары» презентациясын, «Қазақстан тарихын біле жүріңіз», «Ұлы дала құпиясы — Жошы хан», «Алтын Орданың құрылуы» тарихи фильмдерінің бейнематериалдарын қарады. Іс-шарада «Алтын Орда хандары» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

30 адам қатысты.

19 февраля 2020 года в рамках программы Рухани жаңғыру Денисовская  центральная  районная детская  библиотека для  учащихся 6 «а» и 6 «б» класса Денисовской средней школы №1  провела видео путешествие в прошлое «Ханы Золотой орды», посвященное 750 — летию Золотой орды.

В ходе мероприятия, учащиеся узнали о истории и процессе формирования Золотой Орды, её территории, этническом составе, общественном строе, об особенностях внутренней политики государства.

Участники просмотрели презентацию «Казахские ханы», видеоматериалы исторических фильмов: «Қазақстан тарихын біле жүріңіз», «Тайна Великой степи – Джучи хан», «Формирование Золотой орды». К мероприятию оформлена книжная выставка «Ханы Золотой орды»

Присутствовало: 30 человек.