Информ-досье  «Многогранный талант».

2020 жылдың 24 қаңтарында «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы № 3 Денисов орта мектебінің 6-7 сынып оқушылары үшін Әл-Фарабидің 1150 жылдығына орай «Сан қырлы дарын» атты ақпараттық іс-шара өткізді.

Мақсаты: Оқушыларды Әл-Фарабидың әлемдік мәдениетке қосқан баға жетпес үлесімен таныстыру, оны тұлға, данагөй ретінде көрсету. Іс-шарада балалар оның өмірбаянымен танысып, «Әл-Фарабидің туғанына 1150 жыл» бейнеролигін тамашалап, викториналық сұрақтарға жауап берді.

15 адам қатысты.

24 января  2020 года, в рамках программы «Рухани жаңғыру» Денисовская  центральная районная детская библиотека, провела  информ-досье  «Многогранный талант», посвященное 1150 — летию со дня рождения Аль-Фараби для учащихся 6-7 классов Денисовской средней  школы №3.

Цель: Ознакомить учащихся с его неоценимым вкладом в мировую культуру, показать его как личность, мудреца.

На мероприятии ребята познакомились с его автобиографией, посмотрели ролик «1150 лет со дня рождения Аль-Фараби», ответили на вопросы викторины.

Присутствовало 15 человек.