Литературно-спортивная игра «Книжкины старты»

2019  жылдың  14 тамызында жазғы кітап оқу   бағдарламасын  іске асыру шеңберінде Денисов  орталық  аудандық  балалар кітапханасының  қызметкерлері кітапхана алаңында  «Кітаптар жарысы» атты әдеби –спорттық ойындар өткізді.

Іс  шараның  мақсаты: балалардың жазғы демалысы мен бос уақытын  тиімді ұйымдастыру үшін, кітапхана ресурсын  пайдалана отырып, зияткерлік-танымдық шығармашылық  қабілеттерін арттыру, кітаппен  дос  болуға насихаттау.

Іс-шарада балалар «Білім көзі-кітапта» викторина сұрақтарына жауап беріп, «Көңілді тапқырлар» ойыны арқылы сөз жұмбақтар  шешті, «Көңілді эстафета», «Ақсирек- Көксирек»,  « Поезд  ойыны» ойындары ойнатылды.

*  *  *

14 августа 2019 года в рамках реализации  программы летнего чтения  во дворе библиотеки работники Денисовской центральной районной  детской библиотеки провели литературно-спортивную  игру «Книжкины старты».

Цель мероприятия: используя библиотечные ресурсы  для  эффективной организации летнего отдыха и досуга детей в летний период,   развивать у ребят  интеллектуально-познавательные, творческие  способности, пропагандировать дружбу с книгой.

В ходе мероприятия  ребята ответили на вопросы  викторины «Источник знаний – книга», решили кроссворды игры «Веселые, находчивые», провели игры «Ақсирек- Көксирек»,  «Поезд».