Летний читальный зал «Книга под зонтом»

Жазғы уақытта балалардың бос уақытын ұйымдастыру – Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы жұмысындағы маңызды бағыттардың бірі болып табылады.

«Қолшатыр астындағы кітап» жазғы оқу залының жұмысы жастарға, жасөспірімдерге, балалар мен олардың ата-аналарына бос уақыттарында өздері қызықтыратын журналды таңдауға, саябақтағы орындықтан жайлы орын алуға және кітап оқуға мүмкіндіктері бар.

2019 жылдың 26 ​​шілдесінде жазғы оқу залына 19 адам келді.

*    *    *

Организация досуга детей в летний период — одно из важных направлений в работе Денисовской центральной районной детской библиотеки.

Работа летнего читального зала «Книга под зонтом»  направлена на то, чтобы молодежь, подростки, дети и их родители могли в свободное время выбрать себе журнал по интересам, занять удобное место на скамейке в парке и погрузиться в чтение.

26 июля 2019 года летний читальный зал посетило 19 человек.