Слайд-путешествие «Я люблю тебя, Нур-Султан!»

2019 жылдың  5 шілдеде Денисов орталық аудандық балалар кітапханасының оқу залында «Рухани  жаңғыру» бағдарламасын  іске асыру шеңберінде Нұр-Сұлтан күніне орай  №3 Денисов орта мектебінің оқушыларымен «Мен сені Сүйем,  Нұр-Сұлтан !» атты слайд саяхатын өткізді.

Іс- шараның мақсаты-Нұр-Сұлтан  қаласының тарихи-мәдени орындарымен таныстыру .Шарада  Нұр-Сұлтан қаласының тарихымен танысып, қаланың көрікті жерлеріне саяхат жасады. Балалармен ойындар ойнатылып, викторина сұрақтарына жауап берді. Оқушылар Нұр-Сұлтан қаласы  туралы пікірлерімен бөлісті.

*    *     *

5 июля 2019 года в читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки в рамках  реализации   программы «Рухани жаңғыру» ко Дню города Нур-Султан с учащимися Денисовской средней школы №3 прошло слайд-путешествие  «Я люблю тебя, Нур-Султан!».

Цель мероприятия – познакомить историко-культурными достопримечательностями города Нур-Султан.

Познакомившись с историей города Нур-Султан, проведено путешествие по красивым местам города. С ребятами проведена была  игра, ребята ответили на вопросы  викторины. Учащиеся  поделились  мнениями  о городе  Нур-Султан.