Литературное знакомство «Нұр-Сұлтан – әлемдік достықтың астанасы»

2019 жылдың 5 шілдесінде Денисов орталық аудандық кітапханасының оқу залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде «Нұр-Сұлтан – әлемдік достықтың астанасы» атты кітап көрмесімен таныстыру ұйымдастырылды.

Іс-шараның негізгі мақсаты: жастарды кітапхана қорындағы Астана туралы жазылған әдеби және шығармашылық құндылықтармен, елордамыз  Нұр-Сұлтан қаласының тарихымен таныстыру. Кітапханашы қаланың қазіргі келбеті, жетістіктері, қаланың саяси-экономикалық дамуы жайлы айтып, ондағы зәулім құрылыс нысандары жайлы көптеген ақпарат берді.  Жастар Нұр-Сұлтан қаласына бару  туралы өз естеліктерімен бөлісті.

*    *   *

5 июля 2019 года в читальном зале Денисовской центральной районной  библиотеки в целях реализации программы «Рухани жаңғыру» было организовано литературное знакомство «Нұр-Сұлтан – әлемдік достықтың астанасы».

Основная цель мероприятия: познакомить с ценными творческими и литературными  трудами фонда библиотеки, историей города Нұр-Сұлтан. Библиотекарь рассказала о  красоте города, успехах, политико-экономическом развитии, поделилась информацией о небоскребах- новостройках. Молодежь поделилась своими воспоминаниями о посещении города Нұр-Сұлтан.