Поэтический батл «И каждый образ – чуточку ты сам»

2019 жылдың 16 мамырында Денисов орталық аудандық кітапханасының оқу залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде және Б.Майлиннің 125 жылдық мерекесіне орай аудан жастарына «Әрбір бейнең де, сен – өзіңсің» ақындық сайысын өткізді.

Ісшараның мақсаты жастарды патриоттыққа тәрбиелеу, жастардың қазақстандық әдебиетке деген қызығушылық деңгейін арттыру, оқуды насихаттау.

«Әртістік» номинациясы бойынша Романова Мария мен Газизова Ева, «Үздік бейне» номинациясы бойынша Жигар Полина мен Беспалова Кристина, «Ерекше орындау» номинациясы бойынша Емельянова Наталья мен Кударова Аида мадақтау қағаздарын алды.  Қазылар алқасы екі жас категориясы бойынша бағалады. 1 орынды Жанбосынова Мендігүл мен Қаспаева Дана, Захаров Сергей, 2 орынды Мустафина Карина мен Ержанова Меңзада, 3 орынды Дощанова Дарина мен Прокопьева Виолетта жеңіп алды.  Барлық қатысушылар мадақтау қағазы мен сыйлықтармен марапатталды. Қатысушылар мен көрермен назарына «Алып тұлғаның әдеби мұрасы» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

*   *     *

16 мая 2019 года в рамках реализации программы «Рухани жаңғыру» и 125-летия со дня рождения Б. Майлина в Денисовской центральной районной библиотеке прошел поэтический батл «И каждый образ – чуточку ты сам» среди молодежи района.

Цель мероприятия: патриотическое воспитание молодого поколения, повышение уровня интереса у молодежи  к казахстанской литературе, популяризация чтения.

В номинациях грамоты получили за «Артистизм» — Романова Мария и Газизова Ева; «Оригинальность» — Емельянова Наталья и Кударова Аида; «Лучший образ» — Жигар Полина и Беспалова Кристина. Участников жюри оценивало по двум возрастным категориям. Первое место получили — Жанбосынова Мендігүл и Қаспаева Дана, Захаров Сергей, второе — Мустафина Карина и Ержанова Меңзада, третое место — Дощанова Дарина и Прокопьева Виолетта. Все участники также были награждены грамотами и денежными призами. Вниманию зрителей и участников конкурса была представлена  книжная выставка «Алып тұлғаның әдеби мұрасы».