Бенефис одной книги «Көркем сөздің көсемі»

2019 жылдың 5 сәуірінде №3 Денисов орта мектебінің оқушыларына Денисов орталық аудандық кітапханасы  Республикалық «Бір ел – бір кітап» акциясының шеңберінде  Әбіш Кекілбаевтың «Аңыздың ақыры» романы бойынша «Көркем сөздің көсемі» атты бір кітаптың бенефисін өткізді.

Шараның мақсаты —  ұлттық әдебиетіміздегі ең үздік деген туындыны оқуына насихаттау. Шара барысында кітапханашы «Бір ел – бір кітап» акциясының шығу тарихына тоқталды. Оқырмандар Ә.Кекілбаевтың өмірі мен шығармашылығын таныстырып, роман кейіпкерлері ұлы әмірші, шебер және кіші ханымның бейнесін талқылауға  тоқталды.

5 апреля 2019 года для учащихся Денисовской средней школы №3 библиотекарь Денисовской центральной районной библиотеки в рамках республиканской акции «Одна страна – одна книга» по роману Абиша Кекильбаева «Конец легенды» провела бенефис одной книги «Көркем сөздің көсемі».

Цель мероприятия – пропаганда чтения одной из лучших произведений национальной литературы. В ходе мероприятия библиотекарь остановилась на истории создании акции «Одна страна – одна книга». Читатели ознакомившись с жизнью и творчеством А. Кекильбаева, остановились на обсуждении героев романа- это великого правителя, мастера, и младшей ханше.