Акция «Нести добро людям»

1 наурызда Денисов аудандық кітапханасында «Адамдарға қайырымдылықпен» акциясы өтті. Бұл күні көктемнің бірінші күні туралы, Алғыс күні туралы айтылды, Елбасы  Н.Ә.Назарбаев  Алғыс күнінің бастамашысы болып, елімізде Президент саясатының арқасында өзара түсінушілік пен сыйластық  болып жатыр.

Бұл күні орыс пен қазақ тілінде әндер орындалды және барлық кітапхана пайдаланушыларды, қонақтарды шаймен қарсы алып, жақсы тілектермен бетбелгілер, сонымен бірге М.Литвак психологтың кеңестері сыйланды.

Күні бойы жақсы көңіл-күй, жақсылық пен қайырымдылық үстем болды.

1 марта в   Денисовской районной библиотеке прошла акция «Нести добро людям».   В этот день говорилось о   первом празднике весны, о Дне благодарности, инициатором которого стал Глава государства Н.А. Назарбаев, о том, что благодаря президентской политике в стране царит взаимопонимание и уважение.

В этот день звучали песни на русском и казахском языках и всех пользователей библиотеки и гостей поили чаем и дарили закладки с добрыми пожеланиями добра и милосердия, а также советы психолога М. Литвака.

В течение дня в стенах библиотеки царила атмосфера радости, тепла и доброты.