Театрализованное представление в ЦРДБ

2019 жылы   Денисов орталық аудандық балалар кітапханасы оқушылардың жемқорлыққа қарсы дағдыларын насихаттау және қалыптастыру мақсатында Денисов ауылының жалпы білім беретін мектептерінің кіші буын оқушылары арасында театр қойылымдарын ұйымдастырады.

Бұл қойылымдардың міндеті-адал және жауапты болу қаншалықты маңызды екенін көрсету.

2019 жылы 20 ақпанда № 2 ДОМ 1 сынып оқушылары үшін балалар кітапханасы «Ертегілер әлемінде жемқорлық»атты театр қойылымын ұйымдастырды. Балалар кітапханасының кітап театрының жас актерлері бірінші сынып оқушыларына «Айболит», «Теремок» ертегілерін және «Ешкінің жемқорлықпен кездесуі» ертегісін  көрсетті.

Ертегі кейіпкерлерінің дұрыс емес іс-әрекеттері мысалында оқушылар сыбайлас жемқорлық-бұл адам әрқашан адал болуы керек деген қорытындыға келді.

*   *   *

С целью пропаганды   и формирования у учащихся антикоррупционных навыков в течение 2019 года Денисовская центральная районная детская библиотека будет организовывать театральные постановки среди учащихся младшего звена общеобразовательных школ с. Денисовка.

Задача этих постановок – указать, насколько важно быть честным и ответственным.

20 февраля 2019 года для учащихся 1 класса ДСШ №2 детская библиотека организовала театральную постановку под названием «Коррупция в мире сказок». Юные актеры Театра книги детской библиотеки показали первоклассникам сказки «Айболит», «Теремок» на новый лад и сказку «Как Коза с коррупцией повстречалась».

На примере неправильных действий сказочных героев учащиеся пришли к выводу, что коррупция — это плохо, что человек должен быть всегда честным.