Конкурс «Астана глазами детей»

Денисов орталық аудандық балалар кітапханасында балалар конкурсын өткізу жақсы дәстүр болып саналады. Биыл балалар шығармашылығының негізгі тақырыбы – біздің Отанымыздың астанасы – Астана қаласы. Сондықтан биылғы конкурс «Астана глазами детей» деп аталды. Ол Астана негізделуінің 20-жылдығына арналды. Негізгі мақсат – біздің Отанымыздың астанасына балалардың сүйіспеншілігін артттыру. 17 қазанда байқаудың нәтижесі қорытындылады.

Көрмеге Денисовка ауылының  №1, №2 мектептер оқушыларының 19 жұмысы ұсынылды. Ең кіші және белсенді қатысушылары — №2 ДОМ 2 «А» сынып оқушылары. Өз суреттерін олар «Кешкі Астана» (Абдуманов Санжар),  «Ханшатыр» Александр Шимченко, «Бәйтерек» Диана Арғымбаева, «Демалыс паркі» Никиа Терехов және басқа «Астана», «Ақорда», «Астана аквапаркі», «Океанариум»,  «Астана – менің мақтанышым» деп аталды және басқалар да ұсынылды.

Бүкіл балаларға, олардың ата-аналарына, бейнелеу өнері сабағының мұғалімі Ольга Геннадьевна Заречневаға белсенді қатысқаны үшін үлкен алғысымызды  білдіреміз.

Уже стало доброй традицией в Денисовской центральной районной детской библиотеке ежегодно проводить конкурсы детского рисунка. В этом году главной темой детского творчества стала столица нашей Родины – Астана.

Поэтому нынешний конкурс назывался «Астана глазами детей«. Он посвящен 20-летию основания Астаны. Главная цель которого привить любовь детей к столице нашей родины. 17 октября подведены итоги конкурса.

На выставке были представлены 19 работ учащихся школ №1, №2 села Денисовка. Самые юные и активные участник конкурса – 2 «А» класс ДСШ №2. Свои рисунки они назвали: «Вечерняя Астана» (Абдуманов Санжар), «Ханшатыр» Шимченко Александр, «Байтерек» Аргымбаева Диана, «Парк отдыха» Терехов Никита и другие названия «Астана», «Акорда», «Аквапарк Астаны», «Океанариум», «Астана – моя гордость» и другие.

Выражаем большую благодарность всем детям за старание и их родителям, учителю ИЗО Заречневой Ольге Геннадьевне – за участие!