Праздничный огонек «Свет, идущий от мудрости»

28 қыркүйекте қарттар  Күніне Денисов аудандық кітапханасының оқу залында «Алтын кезең» клубы мүшелері мен қонақтарына «Даналықтан келе жатқан жарық» мерекелік  шарасы  өтті. Қонақтарды №40 бала бақшаның түлектері құттықтауға келді, №1 бала бақшаның әдіскері Л.Маер музыка сәлемдесуімен келіп, өнерін ортаға салды. Одан кейін кітапханашылар  қонақтармен  «Жаз. Күн және гүл»тақырыбы бойынша « Ғажайып әлем» ойынын өткізді. Қонақтардың назарына «Даналықтан келе жатқан жарық» презентациясы  ұсынылды.  Дәстүрлі дастарқан басында қонақтар бір-біріне денсаулық, жалын,сергегтік және жақсылық тіледі.

65 адам қатысты.

28 сентября  ко Дню пожилых в читальном зале Денисовской  районной библиотеки  для членов клуба «Золотая пора» и гостей библиотеки прошел  праздничный огонек «Свет, идущий от мудрости».  Гостей пришли поздравить  малыши детсада № 40,  с музыкальным приветствием выступила методист детсада № 1 Маер Л.  Затем библиотекари с гостями играли в поле Чудес «Лето. Солнце и цветы».   Вниманию гостей праздника была представлена презентация «Свет, идущий от мудрости». За традиционной чашкой чая все желали друг другу задора, бодрости, здоровья и позитива.

Присутствовало: 65 человек.