Слёт молодых библиотекарей Костанайской области

2018 жылдың 26-27 қыркүйегі күндері Л.Н.Толстой ат. ОӘҒК алғаш рет Қостанай облысы Жас кітапханашыларының жиыны өтті. Шараға өңірдің барлық түпкірінен 35 жасқа дейінгі кітапханашылар жиналды. Жиынның негізгі мақсаты өзара тәжірибе алмасу, біліктілікті арттыру және кітапхана қауымдастығының кәсіби шеберлігін дамыту болды. Денисов орталықтандырылған кітапхана жүйесінен Слетте орталық аудандық кітапханасының кітапханашысы Гульхан Батырхановна Каражанова және Алшан ауылдық кітапханасының кітапханашысы  Альбина Тасбулатовна Конарбаева қатысты.

26-27 сентября 2018 года в ОУНБ им. Л. Н. Толстого впервые прошел Слёт молодых библиотекарей Костанайской области. На мероприятие съехались библиотекари в возрасте до 35 лет со всех уголков региона. Основными целями слёта были обмен опытом, повышение квалификации и развитие профессионального библиотечного сообщества. От Денисовской ЦБС в Слете приняли участие Каражанова Гульхан Батырхановна, библиотекарь центральной районной библиотеки и Конарбаева Альбина Тасбулатовна, библиотекарь Алчановской сельской библиотеки.