Слет самодеятельных поэтов Денисовского района

20 шілде де  Денисов орталық кітапханасының оқу залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасының «Рухани қазына»  кіші  бағдарламасы шеңберінде «Өлеңдердің сыңғырлаған тамшылары» атауымен әуесқой ақындардың жиналысы өтті.

Шараның мақсаты: біздің облыстың әуесқой ақындарының шығармашылығына, жаңа есімдердің, жас авторлардың ашылуына назар аударту.  Ақындардың репертуары біздің кішкентай Отанымызға, Астананың мерейтойына, әлемге, жасампаздыққа, анаға арналды.  Поэзия фестивалі жаңа есімдерді, жаңа туындыларды ашты, нақты мәдени іс-шараға айналды. Ақындар қуаныш сәттері мен тамаша поэзия әлемімен кездесу сыйлады.

72 адам қатысты.

20 июля в рамках программы «Рухани  жаңғыру»,  подпрограммы «Рухани  қазына» в читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки   прошел  слет самодеятельных  поэтов «Капели звонкие стихов».

Цель мероприятия: привлечение внимания к творчеству самодеятельных поэтов нашего района, открытие новых имен, молодых авторов. Репертуар поэтов был посвящен нашей малой родине, юбилею Астаны,   миру, созиданию, матери.  Праздник поэзии открыл новые имена, новые произведения, стал настоящим культурным событием. Поэты подарили минуты радости и встречу  с прекрасным миром поэзии.

Присутствовало: 72  человека.