Познавательный час «Астана в сердце Евразии»

2018 жылы 14 маусымда Денисов орталық аудандық кітапханасының оқу залында қалың оқырман қауымы үшін кітапхана қызметкерлері Астана қаласының 20 жылдығына орай «Астана Еуразия жүрегінде» атты таным сабағын өткізді. Таным сабағының мақсаты —  Нұрсултан Назарбаевтың «Еуразия жүрегінде» кітабы негізінде Астананың аңсары, қала шежіресі, Елорда эстетикасымен таныстыру. Қалың оқырман қауымы  Астана ажарына, ежелгі қоныс ескі жұрты, Астананың бас қалқанына қызықты, Астана туралы фильмді тамашалады. Таным сабағының сонында Астана туралы викторина өткізілді, қатысушылардың арасында Астана қаласы туралы жақсы білетіндер анықталды.

18 адам қатысты.

14 июня 2018 года в читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки к 20-летию города Астаны для широкого круга читателей работники библиотеки провели познавательный час «Астана в сердце Евразии». Цель познавательного часа —  на основе книги Нурсултана Назарбаева «В сердце Евразии» познакомить читателей  с философией столицы, хроникой города, эстетикой Астаны. Широкий круг читателей очень заинтересовал портрет столицы, древний путь, главный щит столицы и вниманию участников был предложен фильм о столице. В конце мероприятия была проведена викторина, были определены знатоки города Астаны.

Присутствовало 18 человек.