Исторический круиз «Жайнай бер, Астана!»

2018 жылы 2 шілдеде Денисов орталық аудандық кітапханасының оқу залында  «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде Астана қаласының 20 жылдығына орай  қалың оқырман қауымына «Жайнай бер, Астана!» атты тарихи круиз өткізді. Іс-шараның негізгі мақсаты – Астана қаласының тарихи-мәдени орындарымен таныстыру. Шарада Астана қаласының тарихымен танысып,  қаланың көрікті жерлеріне саяхат жасадық. Қатысушылар Астана туралы пікірлерімен бөлісті.

17 адам қатысты.

2 июля 2018 года в читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки в рамках реализации программы «Рухани жаңғыру»  для широкого круга читателей к 20-летию города Астаны прошел исторический круиз «Жайнай бер, Астана!». Цель мероприятия  — познакомить с историко-культурными достопримечательностями города Астаны. На мероприятии ознакомившись с историей города, провели экскурс по самым красивейшим местам города. Присутствующие поделились впечатлениями об Астане.

Присутствовало 17 человек.