Обзор выставки «Астана – успех и победа Казахстана»

2018 жылдың 10 мамырында Денисов орталық кітапханасының оқу залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде, Астана қаласының 20 жылдығына орай әлеуметтік идеялар мен жобалар аймақтық Жәрмеңкесінің қатысушыларына Ақмоланың  құрылу тарихынан бастап бүгінгі Астананың қалыптасуы жайында, Астананың тұрақты даму кезеңдерін туралы құжаттар ұсынылған  «Астана – Қазақстанның жетістігі мен жеңісі» атты кітап көрмесіне шолу өткізді. Көрме 4 бөлімнен тұрады: «Елорда: кеше және бүгін», «Елорда мен Елбасының ерлік жолы», «Астана – мәдениеттің ошағы, ғылым мен білімнің ордасы», «Астананың өркендеуі – Қазақстанның өркендеуі». Көрменің негізгі мақсаты Тәуелсіз Қазақстанның тарихындағы жаңа елордамызды әспеттеп, ұлықтау арқылы біздер еліміздің келешегі — жас ұрпақтың бойына отансүйгіштік қасиеттерді дарытып, қанына патриоттық сезімдерді сіңіруге, халықты  ұйыстыруға, мемлекеттілігімізді нығайтуға қызмет ету.

44 адам қатысты.

10 мая 2018 года в читальном зале Денисовской  центральной районной библиотеки  в рамках реализации программы «Рухани жаңғыру», к 20-летию города Астаны   для участников региональной Ярмарки социальных идей и проектов работники библиотеки  провели  обзор выставки  «Астана – успех и победа Казахстана»,   на которой   были представлены документы,   рассказывающие о  начале истории образования Акмолы до сегодняшней Астаны,     о стабильных этапах развития Астаны. Выставка состоит из 4 разделов: «Столица: вчера и сегодня», «Столица и героический путь Елбасы», «Успех Астаны – успех Казахстана». Основная цель выставки – проявлять уважение и гордость  к  столице в истории Независимого Казахстана, которая  служит укреплению государства и  сплочению  народа, вселяя  патриотические чувства молодому поколению и уверенность в завтрашнем дне.

Присутствовало 44 человека.