«Мой край – моя гордость»

Денисов орталық аудандық кітапханасының оқу залында осы жылғы айырықша оқиғаларға  бағытталған үнемі стационарлық көрмелер қызмет етіп жатыр.

«Менің өлкем – менің мақтанышым» көрмесі мерей күндерге Денисов ауданының 80-жылдығына және Денисовка ауылының 115-жылдығына арналған. Осы екі айырықша оқиғалар «Рухани жаңғыру» бағдарласымен тығыз байланыста. «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы бағытының бірі – патриоттық сезімін қалыптастыру болып табылады.  Қойылған міндеттерге сай, көрменің бөлімдері  тарих, мәдениет әдебиетін және Денисов ауданының қазіргі және келешек жоспарларын көрсетеді, одан басқа көрмеде Денисов тұрғындарының өз еңбегімен жоғары мемлекеттік сыйлықтарына ие болған еңбек ерлігін көрсеткен материалдары ұсынылған. Көрме үнемі қызмет етеді, біз Сіздерді ұсынылған әдебиетпен танысуға шақырамыз.

В читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки в течение текущего года действуют постоянные стационарные выставки, приуроченные знаменательным событиям текущего года.

Выставка «Мой край – моя гордость» приуроченная важнейшим юбилейным датам — это 80-летие Денисовского района и 115-летие села Денисовка. Оба этих знаменательных события тесно перекликаются с программными статьями программы «Руханижангыру». Одним из направлений программы модернизации общественного сознания является формирование чувства патриотизма. Согласно поставленным задачам разделы выставки отражают литературу по истории, культуре, настоящему и планах на перспективу Денисовкого района, также на выставке представлены материалы отражающие трудовой подвиг денисовцев, которые своим трудом достигли наивысших государственных наград.

Выставка действует на постоянной основе, и мы приглашаем всех желающих ознакомиться с предложенной литературой.