«Я , конечно, вернусь»

25 — қаңтарда В.Высоцкийдің 80-жылдығына  «Әрине, мен қайтып ораламын» атты шара өтті. Кітапханашылар ақынның әйгілілігі , бард пен актер және оның шығармашылығына тыйым салынғаны , оның жай емес өмірі , оның шығармашылығының бастауы туралы әңгімеледі. Тыңдаушылар ақынның естеліктер үзіндісін мұқият тыңдады.

Шараның барысында В.Высоцкийдің әндері тыңдалды, оның сүйікті өлеңдері оқылды. Оқу залынды «Оның аккорды аяқ-тал-ма-ды» кітап көрмесі  жасалды.

Шараның қатысушылары әр түрлі оқырмандар санаты болды.  Қазіргі жастардың кумирлері жаңа , бірақ Высоцкийдің шығармашылығы қызық және өзекті. Бағдарламада «Сәлеметсіздер ме, бұл мен! электронды презентация қолданылды.

19 адам қатысты.

25 января к 80 – летию В.Высоцкого в  библиотеке прошло мероприятие       «Я , конечно, вернусь».   Библиотекари говорили   о невероятной популярности поэта, барда и актера  и запрете на его творчество, его непростой жизни, истоках его творчества.  Внимательно слушали участники мероприятия отрывки из воспоминаний  поэта .

В ходе всего мероприятия звучали песни В. Высоцкого,   читались любимые стихи. В читальном зале оформлена книжная выставка « «Не до- звучал его аккорд».

Посетителями  мероприятия  были  разные категории  читателей библиотеки.  У современной молодежи новые кумиры, но творчество Высоцкого по-прежнему интересно и современно.  В программе  была использована  электронная презентация «Здравствуйте, это я!»

Присутствовало: 19 человек.