«Веселый карнавал»

2018 жылы 5 қаңтарда Денисов балалар кітапханасында  жылдың ең негізгі және көп күтілетін «Көңілді карнавал» мерекесі және «2017 жылдың ең үздік оқырманы » байқауының  қорытындысы  өтті. Балаларды құттықтауға Аяз Ата мен Ақшақар және Кітап театрының қатысушылары келді. «Мектепке дейінгі жасты» номинациясында Кобзарь Сергей жеңімпазы болды. «Кіші мектеп жасты» номинациясында Никита Терехов аталды. «Орта мектеп жасты» номинациясында Михаил Кривощеков болды. Ең кітап оқуға құмар «Үлкен мектеп жасты» номинациясында Анна Перминова аталды.

Осындай белсенді және қызығатын балалар болғанша, біздің жеңімпаздар сияқты кітап пен кітап кейіпкерлері қуантады, таңғалдырады және үйретеді.

46  адам қатысты.

В Денисовской детской    библиотеке  5  января 2018 года состоялся главный и долгожданный праздник года  «Веселый карнавал»  и  подведение итогов конкурса «Лучший читатель – 2017 года». Поздравить ребят пришли Дед Мороз со Снегурочкой и участники Театра книги. В номинации «Дошкольный возраст» победителями стали:  Кобзарь Сергей. Лучшим  в номинации «Младший школьный возраст» был назван Терехов Никита. В номинации «Средний школьный возраст» лучшим  стал  Кривощеков Михаил. Самой начитанной в номинации «Старший школьный возраст» стала Перминова Анна.

Пока существуют такие активные и увлеченные ребята, как наши победители,  книги и герои книг будут радовать, удивлять и учить.

Присутствовало – 46 человек.