«Молодежное чтение»

2018 жылдың 9 ақпанында Денисов аудандық орталық кітапханасының оқу залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде Қазақстан жастары күніне орай «Жастар оқуы» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Үш бөлімнен тұрады: «Жастар және мәдениет», «Көсемдіктің жетістігі мен стратегиясы», «Танымал оқулар». Көрме жастарға шығармаларды саналы таңдауға көмектеседі, кітапқа деген қызығушылығын оятады.

9 февраля 2018 годав читальном зале Денисовской центральной  районной  библиотекив рамках реализации программы «Рухани жанғыру» оформлена книжная выставка «Молодежное чтение », приуроченная  ко Дню молодежи Казахстана.

В ней три раздела: «Молодежь и культура», «Успех и стратегия лидерства» и «Модное» чтение». Выставка поможет молодым людям сделать осознанный выбор произведения, пробудит интерес к чтению.