«Мисс детская библиотека»

2018 жылы 6 наурызда  Денисов балалар кітапханасында 8 Наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған «Балалар кітапханасының аруы» байқауы өтті.

Байқауда №2 Денисов орта мектебінің 3-сынып оқушылары қатысты. Байқау қатысушыларымен «Қандай мен көмекшімін?», «Кулинария жұмбақтары» және басқа байқаулар өткізілді.

Балалар кітапханасының қызметкерлері нәтижесін қорытындылап, жеңімпаздарға тәтті сыйлықтар мен естелік сыйлықтар сыйланды. Шара шай ішумен аяқталды.

19 адам қатысты.

6 марта 2018 годав Денисовской детской библиотеке прошел конкурс  «Мисс детская библиотека», посвященный Международному женскому дню 8 Марта.

В конкурсе  участвовали ученицы 3 класса Денисовской средней школы № 2.

С конкурсантками проведены конкурсы:  «Ах, какая я хозяйка», «Кулинарные догонялки» и другие.

Сотрудники детской библиотеки подвели итоги и вручили победителям сладкие призы и памятные подарки. Мероприятие закончилось чаепитием.

Присутствовало 19 человек.