«Астана – успех и победа Казахстана»

Денисов орталық кітапханасының оқу залында Астана қаласының 20 жылдығына орай  «Астана – Қазақстанның жетістігі мен жеңісі» атты кітап көрмесіне шолу ұйымдастырылды.«Астана – Қазақстанның жетістігі мен жеңісі» көрмесі Ақмоланың  құрылу тарихынан бастап бүгінгі Астананың қалыптасуы жайында деректер келтіріледі. Астананың тұрақты даму кезеңдерін көрсетіп береді. Көрме 4 бөлімнен тұрады: «Елорда: кеше және бүгін», «Елорда мен Елбасының ерлік жолы», «Астана – мәдениеттің ошағы, ғылым мен білімнің ордасы», «Астананың өркендеуі – Қазақстанның өркендеуі». Көрменің негізгі мақсаты Тәуелсіз Қазақстанның тарихындағы жаңа елордамызды әспеттеп, ұлықтау арқылы біздер еліміздің келешегі — жас ұрпақтың бойына отансүйгіштік қасиеттерді дарытып, қанына патриоттық сезімдерді сіңіруге, халықты  ұйыстыруға, мемлекеттілігімізді нығайтуға қызмет ету.

34 адам көрмемен танысты.

В читальном зале Денисовской центральной районной библиотеки к 20-летию города Астаны была организован обзор выставки  «Астана – успех и победа Казахстана» . На выставке «Астана – успех и победа Казахстана» были представлены документы, рассказывающие начало истории образования Акмолы до сегодняшней Астаны.   Выставка рассказывает о стабильных этапах развития Астаны. Выставка состоит из 4 разделов: «Столица: вчера и сегодня», «Столица и героический путь Елбасы», «Успех Астаны – успех Казахстана». Основная цель выставки – проявлять уважение и гордость  к  столице в истории Независимого Казахстана, которая  служит укреплению государства, сплочению  народа, вселяя  патриотические чувства молодому поколению и уверенность в завтрашнем дне.

34 человека ознакомились с выставкой.